Bestuur & Commissies

Bestuur
Voorzitter:  Vacant – voorzitter@ltcharten.nl
Secretaris: Aagje Adema – secretaris@ltcharten.nl
Penningmeester: Willeke de Kok – penningmeester@ltcharten.nl
Voorzitter TC/AC: Ben Peters
Alg lid coördinator: Kees van der Tak
bestuur@ltcharten.nl

Pasfoto Aagje Adema Willeke Ben Peters-02  Kees_van_der_Tak 150 hg
Aagje Willeke Ben Kees

Ledenadministratie
Janny van de Langemheen – ledenadministratie@ltcharten.nl
Janny van de Langemheen
Janny

Activiteiten commissie & Technische commissie (AC/TC)
Voorzitter: Ben Peters
Secretaris: Ineke van den Abeele – activiteiten@ltcharten.nl
Competitieleider: Febi Muller – VCL – vcl@ltcharten.nl
Kees van der Tak

Ben Peters-02 Pasfoto Ineke Febi Muller klein Kees_van_der_Tak 150 hg
Ben Ineke  Febi Kees

Trainer
Andy Blom 06-14527404 – andyblom@kpnmail.nl

Andy Blom
Andy

Commissie Onderhoud
Kees van der Tak (coördinator)
Ben Peters
Henk van Holland
Bram van Ommeren (baanonderhoud)

Kees_van_der_Tak 150 hg Ben Peters-02 Henk-van-Holland-75 b
Kees Ben Henk Bram

Kantine en Bardienst
Mieke de Bakker (voorzitter)
Janny van de Langemheen
Kim van Luong
Jos van Megen
Tineke Tigchelaar
Hetty Overeem
Ineke van der Tuin
Jeannette Weber
John van Dam
Diny Bijkerk
Tony Peelen
Mieke-Bakker-75 br  Janny van de Langemheen Pasfoto Kim Sa Luong Pasfoto Jos Pasfoto Tineke Tigchelaar
Mieke Janny L Kim Jos Tineke
Pasfoto Hetty Overeem Ineke-van-der-Tuin-75 b Pasfoto Jeanette Weber Pasfotoj John Pasfoto Diny Bijkerk Pasfoto Tonny Peelen
Hetty Ineke Jeannette John Diny Tony

Commissie schoonmaak
Coördinator: Aagje Adema
Pasfoto Aagje Adema
Aagje

Commissie Lief & Leed
Nancy Jansen
liefenleed@ltcharten.nl

Pasfoto Nacy Jansen
Nancy

Commissie Ledenwerving
Diny Bijkerk
Cees Bijkerk
Enna van Laar
Anne van Laar

Pasfoto Diny Bijkerk Pasfoto Cees Bijkerk  Pasfoto Enna van Laar Pasfoto Anne van Laar
Diny Cees Enna Anne

Website & Redactie
Redacteur: Ria Hendriks
Redacteur: Greet Wijnholds
Web-master: Harm Wezel
redactie@ltcharten.nl

Pasfoto Greet Wijholts Pasfoto Ria Hendriks Harm_20150618
Greet Ria Harm